03-9331888 
אודות האתר - למי ולמה הוא מיועד


האתר מיועד לצעירים המתלבטים מה ללמוד ולעסוק בחיים לפני התחלת לימודים אקדמיים או כאשר נדרש שינוי מקצוע או תכנון קריירה.

באתר ריכזנו עבורך מידע שכדאי לדעת לפני ההחלטה על בחירת לימודים אקדמיים: מה ללמוד? איפה ללמוד? כמה מרויחים לאחר הלימודים? ועוד. מהניסיון שלנו, מידע מקיף ומהימן הוא בסיס להחלטה מציאותית ושקולה לבחירת מקצוע ולימודים. לכן, האתר מאפשר לך לקבל מידע אמין, ישיר ורלוונטי, המאורגן בצורה ברורה ומסודרת.

אנו ממליצים לך להתייחס לשאלות ולנתונים המופיעים באתר. איך לבחור? מה ללמוד? איפה ללמוד? התייחסות מעמיקה לסוגיות הללו יכולה להיות ההבדל בין הצלחה בהתאמת המקצוע שלך לבין חיפוש מתמשך של מקצוע המתאים לשאיפות, ליכולות ולאפשריות העומדות לפניך, גם אחרי סיום  הלימודים.

לדוגמא, הלימודים שלך צריכים להתכוון גם לעתיד. האם המקצוע שמתאים לך יתאים גם לעולם ממוחשב המשתנה במהירות? כבר כיום יש מקצועות הנעלמים או מתחלפים במחשבים וברובוטים.

במידה ויש לך התלבטות לגבי לימודים ומקצוע, תוכל להיעזר בתהליכי הייעוץ הקיימים אצלנו, בשיטת בתיה שנהר. תהליכים אלו נועדו למקד אותך במקצוע ובלימודים המתאימים לך ביותר, על ידי יעוץ לימודים והכוונה אישית. גם אם כבר בחרת לימודים, נוכל לבדוק האם החלטה מתאימה לך מקצועית. בנוסף, תמצא אצלנו גם יעוץ לשינוי קריירה ולתכנון קריירה שניה.

בנוסף, עומדים לרשותך באתר, מאמרים מקצועיים המציגים היבטים שונים של ההתלבטות. אנו דנים בסוגיות כמו מה מאפיין את תהליך ההחלטה של בחירת לימודים ומקצוע? האם ללמוד באוניברסיטה או במכללה? האם כדאי להבחן בפסיכומטרי? איך לתכנן קריירה? האם ללמוד תואר שני מיד אחרי הראשון? האם אפשר להצליח בלימודים אקדמיים עם לקויות למידה?  ועוד.

אנו מאחלים לך גלישה פוריה והצלחה בתהליך בחירת מקצוע ולימודים!

כל הזכויות שמורות לשנהר הדרכה ויעוץ ללימודים.