03-9331888 
איך לבחור?
מקצוע ולימודים
איך לבחור?
מקצוע ולימודים
יעוץ והכוונה ללימודים - עד להחלטה


רוצה לדעת מה מתאים לך לעשות בחיים?
לא יודע מה ללמוד וקשה לך להחליט?
מתלבט בין כמה אפשרויות?

יעוץ אישי בשיטת בתיה שנהר
שיטה מקצועית שפותחה על סמך נסיון של שנים ואלפי מתייעצים. מטרת היעוץ היא למצוא מקצוע שמתאים לך לפי הנטיות המקצועיות והכישורים שלך. השיטה כוללת בתוכה אלמנטים שונים, ביניהם מבחנים, הבודקים עד כמה חשובים לך היבטים כמו עניין בעבודה, הצלחה ורמת חיים גבוהה. שיטת בתיה שנהר מאפשרת לנו למצוא את המקצוע המתאים לך ביותר.

תקבל יעוץ לימודים במגוון מסלולים
לפי ההתלבטות שלך, החל ממסלולי יעוץ מקוצרים ועד למקיפים. המסלולים כוללים יעוץ אישי בבחירת המקצוע המתאים לך, וגם - אתה מקבל את כל ההכוונה והמידע הדרושים לך: מהו המקצוע, איפה לומדים אותו, מהם תנאי הקבלה ועוד.

תחליט מה ללמוד תוך מספר שבועות
במסלולים המקיפים תעבור אבחון נטיות מקצועיות. תקבל מידע מפורט בכתב לגבי האפשרויות העומדות בפניך, כולל בדיקות אם ואיזה השלמות אתה צריך לעשות לקראת הלימודים. כמו-כן תקבל יעוץ לימודים צמוד וליווי מקצועי עד קבלת ההחלטה לגבי המקצוע המתאים לך וגם אחריה.

אתה מוזמן לפנות אלינו
לפני ההחלטה על לימודים כאשר אתה מחפש כיוון בתחילת הדרך, או לאחר שהתחלת ללמוד מקצוע מסויים ואתה מבין שהוא לא בשבילך. אצלנו תקבל יעוץ מקצועי ואישי שיכוון אותך למקצוע המתאים לך ביותר, יעזור לך להגיע להחלטה, וילווה אותך גם אחריה.

תוכל לשתף הורים או חברים בתהליך ההחלטה
לפני ההחלטה על לימודים כאשר אתה מחפש כיוון בתחילת הדרך, או לאחר שהתחלת ללמוד ההחלטה לגבי מקצוע ולימודים היא שלך בלבד כמובן. עם זאת הרבה מתייעצים שלנו בוחרים לשתף הורים או חברים בתהליך ההחלטה. אפשר להיעזר בניסיונם ובהיכרותם הקרובה כמידע נוסף.
מהניסיון שלנו לשיתוף ההורים ערך מוסף, גם אם הלימודים עלולים להיות נושא טעון בין הורים לצעירים.תיווך של איש מקצוע עוזר מאוד להבין ולהכיל את הפערים, להגיע להסכמה ולקבל את ברכת הדרך.

הורים יקרים!
אם הילדים שלכם טוענים לעיתים שאתם 'חופרים' להם, תוכלו להפנות את תשומת ליבם לאתר.לאחר קבלת מידע אצלנו, הם יוכלו:
לפתור את ההתלבטות.
להחליט על הכיוון שלהם בחיים.
להתאים את הדרך ליכולות והצרכים שלהם.
לבחור מתי להתחיל ללמוד לקראת המקצוע.
החלטה על מקצוע מתאים יכולה להיות צעד ראשון בתכנון העתיד של ילדכם גם אם הוא לא מוכן להתחיל ללמוד כבר עכשיו. תהליך בהסכמה של הילדים יאפשר גם לכם כהורים לקבל מענה לשאלותיכם.זאת כדי להבין, לעודד ולתמוך בילדכם, העושה צעדים משמעותיים לקראת עתידו.
כל הזכויות שמורות לשנהר הדרכה ויעוץ ללימודים.